Wycieczka do Morskiego Oka

W dniu 20.05.2022 odbyła się wycieczka do jednego z najpiękniejszych zakątków naszego kraju - Morskiego Oka. Inicjatorami tego wyjazdu było 10 przewoźników: Roman Kocęba, Jan Łapka, Wiesław Rzepka, Paweł Stasik, Andrzej Chowaniec, Jan Stasik, Jan Buńda, Maciej Sieczka, Paweł Zawada oraz Wojciech Orłowski, którzy zaproponowali uczniom darmowy przejazd zaprzęgami konnymi na trasie Palenica - Morskie Oko, za co serdecznie im dziękujemy.

Jesteśmy wdzięczni również Pani Danucie Szostak za bezpłatne dowiezienie na miejsce uczniów z Ukrainy uczęszczających do naszej szkoły. Piękna pogoda, cudowne widoki i uśmiechy na twarzach dzieci sprawiły, że wycieczkę uważamy za bardzo udaną.