Przegląd wierszy Juliana Tuwima

W czwartek 10 maja 2018r. odbył się coroczny przegląd wierszy dla dzieci polskich poetów. W tym roku były to wiersze Juliana Tuwima. W konkursie zorganizowanym prez bibliotekę szkolną wzięły udział wszystkie klasy 0- 3 oraz grupy przedszkolne. Grupa "Żuczki" zaprezentowała wiersz pt. "Kotek", grupa "Żabki" wiersz pt. "Okulary", a grupa "Biedronki" wiersz pt. "Bambo".
Klasy 0 - 3 prezentowały następujące wiersze:

• 0a - "Warzywa",
  • 0b - "Rzepka",
  • 1a - "Lokomotywa",
  • 1b - "Ptasie radio",
  • 2 - ''Trudny rachunek",
  • 3a - "Zosia Samosia",
  • 3b - "O Panu Traralińskim".

​Wszystkie klasy wykonały plakat do swojej inscenizacji. Organizatorzy nagrodzili uczestników podarunkami i słodkościami dla całej klasy. Dziękujemy wszystkim za profesjonalne przygotowanie i wyśmienity występ.

Bibliotekarze