Spotkanie z policją

„Halo Panie Policjancie zapytać się chcemy,
Jak coś złego zobaczymy,
Gdzie dzwonić możemy?”

W dniach 16- 20 09.2019 r. w naszej zerówce realizowane były tematy dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Dzieci uczyły się podstawowych zasad poruszania się po drodze, znaków drogowych, zasad wzywania pomocy pod numerami alarmowymi. Uczestniczyły również w spotkaniu z policjantami z Komisariatu Policji z Bukowiny Tatrzańskiej. Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa na drodze oraz zademonstowalisprzęt którego używają podczas interwencji. Wszystkie dzieci otrzymały opaski odblaskowe i książeczki do kolorowania dotyczące zasadach ruchu drogowego, sponsorowane przez Gminę Bukowinę Tatrzańską.