Mali Patrioci

W listopadzie dzieci realizowały tematy związane z Polską. Poznały trzy symbole narodowe, doskonaliły śpiewanie hymnu państwowego, dowiedziały się, co to jest odzyskanie niepodległości przez Polskę, a także wykonały piękne prace plastyczne.

Klasy zero wzięły udział w Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Klasa 0b zaśpiewała z podkładem muzycznym piosenkę pt. „Białe róże”. Klasa 0a wykonała piosenkę pt. „Pierwsza kadrowa” przy akompaniamencie muzyki góralskiej w składzie: pan Tomasz Buńda, pan Dariusz Buńda, pan Janusz Stasik. Bardzo dziękujemy za piękne granie i poświęcony czas.

Na zakończenie tematów związanych z Polską dzieci pięknie ubrane uczestniczyły w przygotowanej przez starszych kolegów akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.