Musical pt. „Mały Książę”

Dnia 30 maja 2023r. uczniowie klas 4a i 4b wybrali się do Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu  na musical pt. „Mały Książę”. Sztuka oparta była na motywach książki francuskiego pisarza Antoine`a de Saint Exupery`ego pod tym samym tytułem. Spektakl opowiadał historię chłopca podróżującego po planetach w poszukiwaniu prawdziwego przyjaciela. Aktorzy część swoich ról wyśpiewali z prawdziwym zaangażowaniem. Atrakcją tego muzycznego przedstawienia były ciekawe stroje bohaterów - Róży, Latarnika, Geografa, a także elementy żonglerki i układy taneczne. Widzowie, w tym nasi uczniowie, mogli poczuć nieco magii prawdziwego teatru.  Występ wszystkim bardzo się podobał i zakończył się gromkimi brawami.

Katarzyna Kowalczyk, Michał Lichosyt – Ogrodny