Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

W tym roku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 4 września 2023 roku. O godzinie 8.00 pani dyrektor powitała młodszych uczniów naszej szkoły, czyli klasy 0-III. Następnie nauczyciele, uczniowie oraz rodzice udali się na Mszę św. do kościoła parafialnego. Po Mszy św. wszyscy  przeszli na cmentarz, by zapalić znicze i pomodlić się na grobach ludzi poległych w obronie naszej ojczyzny. O godzinie 10.00 pani dyrektor powitała starszych uczniów naszej szkoły, czyli klasy IV-VIII.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów, powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności, rozwijania własnych zainteresowań i pasji oraz samych pogodnych chwil w roku szkolnym 2023/2024.