Europejski Dzień Języków

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Tego dnia został zorganizowany przegląd stoisk promujących język, historię, kulturę oraz kuchnię wybranego kraju europejskiego. Celem tej inicjatywy było pogłębienie wiedzy o krajach europejskich, ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu   oraz  wspieranie nauki języków obcych.

Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem rozwiązywali krzyżówki i kalambury, poznawali nowe utwory muzyczne i tańce oraz smakowali nowe potrawy. Jak co roku był to dzień niezapomnianych wrażeń i świetnej zabawy! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – uczniom, rodzicom oraz nauczycielom!