Spotkanie z radną.

W dniu 25.11.2019 r. podczas lekcji wiedzy o społeczeństwie, uczniowie klas ósmych uczestniczyli w spotkaniu z radną gminy Bukowina Tatrzańska, panią Anną Kossek. Pani Ania przedstawiła komisje, które pracują w gminie i omówiła ich zadania, następnie opowiedziała o planach utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy. Gdy nadeszła pora pytań okazało się, że problemy społeczności lokalnej są nieobce naszym uczniom, którzy potrafili konkretnie zapytać o wiele spraw. Bardzo dziękujemy pani Annie, że znalazła czas aby przyjść na spotkanie. Mamy nadzieję, że jest to początek dobrej współpracy.