Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach musieliśmy zmierzyć się z sytuacją dla nas wszystkich nową, trudną, wymagającą dużego zaangażowania każdej ze stron. Pandemia COVID -19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy śmiało ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego.

Na każdej Mszy św. w najbliższą niedzielę będziemy się modlić w podziękowaniu
za mijający rok szkolny 2019/2020.

Nasi nauczyciele spotkają się ze swoimi podopiecznymi w klasach.

W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie otrzymają świadectwa szkolne zgodnie
z harmonogramem (szczegóły zostaną podane przez wychowawców).

Bardzo prosimy o skrupulatne trzymanie się harmonogramu przyjścia do szkoły. Jednocześnie informujemy, że odbiór świadectwa 26 czerwca 2020 roku nie jest obowiązkowy.

 

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach w sali gimnastycznej, nie mogą też towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw
w szkole.

 

Nieodebrane świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odebrać

w dniach 2 - 3 lipca 2020 roku w sekretariacie szkoły w godzinach 9.00 – 12.00
lub we wrześniu 2020 roku.

 

Na zbliżający się wakacyjny czas życzymy Wam – Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele dużo słońca, zdrowia, beztroskiego, bezpiecznego odpoczynku, zregenerowania sił i miejmy nadzieję – do zobaczenia we wrześniu „w normalnej szkole”.

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej
w Bukowinie Tatrzańskiej