Medale dla naszych Nauczycieli

Z wielką radością i dumą informujemy, że dwie Panie, Nauczycielki naszej szkoły, Podharcmistrz Anna Jezierczak i Podharcmistrz  Beata Koszut  odebrały dziś w Krakowie Medale Komisji Edukacji Narodowej.

Medal Komisji Edukacji Narodowej nadawany jest przez Ministra Edukacji i Nauki za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności
w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli. Panie Anna Jezierczak i Pani Beata Koszut nagrodę tę  otrzymały za swoją wieloletnią, pełną oddania pracę oraz za wybitne osiągnięcia na płaszczenie nauczycielskiej i instruktorskiej.  Jesteśmy zaszczyceni, że pracują Panie z nami i dla nas. Do płynących z serca gratulacji dołączamy życzenia niesłabnącego entuzjazmu, zapału, twórczych pomysłów, ludzkiej życzliwości i dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Społeczność szkolna