Wycieczka do Fabryki Talentów oraz do Centrum Edukacji Przyrodniczej

10 listopada dzieci z klas 0a i 0b udały się na wspólną wycieczkę. Pierwszym punktem programu była wizyta w Fabryce Talentów w Kościelisku. Dzieci uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, podczas których wykonały przepyszne mini pizze. Pozostały czas spędziły na swobodnych zabawach w sali zabaw, a także zajęciach ruchowych z animatorami. Na koniec pobytu w Fabryce Talentów o godz. 11.11 dzieci wspólnie odśpiewały hymn państwowy.

Kolejnym punktem programu były zajęcia edukacyjne w ramach programu „Bliżej Tatr” w Centrum Edukacji Przyrodniczej w Zakopanem. Podczas warsztatów dzieci w ciekawy sposób dowiedziały się, jak zwierzęta przygotowują się do zimy. Za aktywne uczestnictwo w zajęciach uczestnicy otrzymali pamiątkowe plakaty i zakładki do książek. Wszyscy zadowoleni bezpiecznie wrócili do szkoły.

Wychowawczynie: Agnieszka Babiarz, Małgorzata Matys