Wycieczka do Zakopanego

15.10.2019 r.

W dniu 15.10.2019r. dzieci z klas 0a wybrały się na wycieczkę do Zakopanego. Rozpoczęliśmy nasza przygodę od spotkania z p. Jerzym Maciatą, ratownikiem TOPR. Opowiedział nam on o pracy ratowników górskich, a każdy z nas mógł poczuć się jak podczas akcji oglądając helikopter. Następnie udaliśmy się na zajęcia do Muzeum Karola Szymanowskiego Willi Atma, gdzie dowiedzieliśmy się różnych ciekawych rzeczy omuzyce kompozytora. Ostatnim punktem naszej wycieczki była wizyta w Fabryce Cukierków Ciuciu-Cukier-Artist. Mieliśmy okazję poznać tajniki wyrobu naszych ulubionych łakoci. Mogliśmy również sami zrobić sobie kolorowe lizaki. Wszyscy wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni z naszych dzisiejszych wojaży.