Świąteczny kiermasz stroików

Społeczność szkolna: Rada Rodziców, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej, dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia akcji przygotowania i sprzedaży stroików świątecznych.

Dochód ze sprzedaży wyniósł 4050 złotych i 21 groszy. Zostanie on przeznaczony na sfinansowanie nowego sztandaru szkoły. Podziękowania kierujemy do przygotowujących stroiki, ofiarowujących materiały na nie, pracujących przy ich tworzeniu i szczególnie do osób, które zdecydowały się na zakup rękodzieła. Dziękujemy także tym, którzy dokonali wpłat na konto Rady Rodziców. Dzięki wszystkim Państwu wspólnie składamy się na nowy sztandar dla naszej szkoły. Dziękujemy.

Agnieszka Galica