• Tłusty czwartek

  dodano dnia: 13 marca 2023 / 20:0

  W tłusty czwartek nie zabrakło w naszej szkole pysznych słodkości. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie pączków dla wszystkich uczniów.

  Czytaj więcej
 • Szkolne zawody w narciarstwie biegowym

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:51

  Jak zima, to na całego! Kolejne zawody, kolejne emocje, ale i dobra zabawa.  Rada Rodziców, oprócz zapewnienia opieki, rozpaliła ognisko i przygotowała kiełbaski. Udało się również  pozyskać środki od Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA na zakup upominków dla każdego uczestnika. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaufanie. 

  Czytaj więcej
 • Szkolne zawody narciarsko-snowboardowe

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:50

  Szkolne zawody narciarsko-snowboardowe odbywają się już od ładnych kilkunastu lat. Również i tu nas nie zabrakło. W tym roku na zebraniu członków Rady Rodziców ustalono, iż każdy uczestnik otrzyma od nas voucher na ciepły napój oraz frytki. Do tego udało się nam również pozyskać sponsorów na drobne upominki dla uczestników. Dziękujemy również Pensjonatowi Orlik za przygotowanie, jak zawsze przepysznego, poczęstunku dla zaproszonych gości. Zawody są doskonałą formą wspólnego spędzania czasu, dlatego my, jako Rada Rodziców, wspieramy tego typu działania z całego serca. Dziękujemy za zaproszenie i zaangażowanie.

  Czytaj więcej
 • Konkurs Regionalny

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:48

  W grudniu 2022 roku Rada Rodziców miała możliwość przyglądania się zmaganiom klas podczas Konkursu Regionalnego o Bukowinie Tatrzańskiej, który w tym roku związany był z działalnością Franciszka i Michaliny Ćwiżewiczów. Każdą klasę reprezentowała czteroosobowa drużyna. Był stres, ale i bardzo dobra zabawa. Z funduszy Rady Rodziców, podobnie jak w latach wcześniejszych, zostały zakupione dla wszystkich klas artykułu papiernicze. Gratulujemy i dziękujemy za zaproszenie.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Czytanie

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:47

  17.10.2022 Rada Rodziców SP Bukowina Tatrzańska wraz z innymi organizacjami z naszej miejscowości miała zaszczyt gościć na Narodowym Czytaniu „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom zaangażowanym w tę wspaniałą inicjatywę.

  Czytaj więcej