• Szkolne Zawody w Narciarstwie i Snowboardzie

  dodano dnia: 20 kwietnia 2024 / 18:21

  Tradycyjnie nowy rok w Szkole Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej rozpoczął się od Szkolnych Zawodów Narciarskich oraz Snowboardowych. Zawody te w każdym sezonie cieszą się ogromną popularnością, a nad ich sprawnym przebiegiem czuwają nauczyciele wychowania fizycznego, Rada Rodziców i niezawodni sponsorzy: Grupa Autoremo, Olczan-ski, Wyciąg Zwyrtlik, Bukovina Resort oraz Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA. To właśnie dzięki nim każdy zawodnik może przejechać po profesjonalnie przygotowanej trasie z pomiarem czasu oraz otrzymać wyjątkową nagrodę.

  Czytaj więcej
 • Na sportowo cały rok - wyjazdy na lodowisko

  dodano dnia: 14 kwietnia 2024 / 23:55

  Tegoroczna zima - choć krótka i mało mroźna, obfitowała w wiele atrakcji dla uczniów naszej szkoły. Niewątpliwie jedną z nich były wyjazdy na lodowisko, które miały na celu naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach. Uczniowie nie tylko zdobyli nowe umiejętności, ale poznali także infrastrukturę sąsiednich miejscowości, bowiem szkolenia odbywały się na tafli lodowej w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej.

  Czytaj więcej
 • Świąteczny kiermasz stroików

  dodano dnia: 6 lutego 2024 / 20:58

  Społeczność szkolna: Rada Rodziców, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej, dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia akcji przygotowania i sprzedaży stroików świątecznych.

  Czytaj więcej
 • Nagroda Rady Rodziców przyznana

  dodano dnia: 30 sierpnia 2023 / 20:48

  Pdczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2022/2023 nagrodę Rady Rodziców otrzymali: 

  1. Aleksander Baran klasa IV : średnia 5,36, zachowanie wzorowe
  2. Zofia Andrzejewska klasa V : średnia 5,50, zachowanie b. dobre
  3. Małgorzata Sibiga VI: średnia 5,42, zachowanie wzorowe
  4. Adrianna Rabiasz VII: średnia 5,29, zachowanie wzorowe
  5. Anna Budzeńska klasa VIII: średnia 5,00, zachowanie b. dobre
  6. Wiktoria Chowaniec klasa VIII: średnia 5,00, zachowanie b. dobre

  Nagroda przeznaczona jest dla uczniów klas od czwartej do ósmej. Głównym kryterium nagrody jest najwyższa średnia spośród poszczególnych klas A i B oraz conajmniej bardzo dobre zachowanie.

  Dziękujemy za pomoc i wsparcie głównemu sponsorowi: Bankowi Spółdzielczemu Ziem Górskich KARPATIA, wszystkim osobom zaangażowanym w tworzeniu projektu jak i jego realizacji, członkom Rady Rodziców, gronu pedagogicznemu i dyrekcji naszej szkoły.

  Rada Rodziców wszystkim serdecznie gratuluje i życzy udanych WAKACJI

   

  Na tremat tego wydarzenia można przeczytać klikając w link poniżej:

  https://podhaleregion.pl/uczniowie-sp-bukowina-tatrzanska-nagrodzeni/ 

  https://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/92356/Rada_rodzicow_nagradza_uczniow.html 

  Czytaj więcej
 • Tłusty czwartek

  dodano dnia: 13 marca 2023 / 20:0

  W tłusty czwartek nie zabrakło w naszej szkole pysznych słodkości. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie pączków dla wszystkich uczniów.

  Czytaj więcej
 • Szkolne zawody w narciarstwie biegowym

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:51

  Jak zima, to na całego! Kolejne zawody, kolejne emocje, ale i dobra zabawa.  Rada Rodziców, oprócz zapewnienia opieki, rozpaliła ognisko i przygotowała kiełbaski. Udało się również  pozyskać środki od Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA na zakup upominków dla każdego uczestnika. Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaufanie. 

  Czytaj więcej
 • Szkolne zawody narciarsko-snowboardowe

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:50

  Szkolne zawody narciarsko-snowboardowe odbywają się już od ładnych kilkunastu lat. Również i tu nas nie zabrakło. W tym roku na zebraniu członków Rady Rodziców ustalono, iż każdy uczestnik otrzyma od nas voucher na ciepły napój oraz frytki. Do tego udało się nam również pozyskać sponsorów na drobne upominki dla uczestników. Dziękujemy również Pensjonatowi Orlik za przygotowanie, jak zawsze przepysznego, poczęstunku dla zaproszonych gości. Zawody są doskonałą formą wspólnego spędzania czasu, dlatego my, jako Rada Rodziców, wspieramy tego typu działania z całego serca. Dziękujemy za zaproszenie i zaangażowanie.

  Czytaj więcej
 • Konkurs Regionalny

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:48

  W grudniu 2022 roku Rada Rodziców miała możliwość przyglądania się zmaganiom klas podczas Konkursu Regionalnego o Bukowinie Tatrzańskiej, który w tym roku związany był z działalnością Franciszka i Michaliny Ćwiżewiczów. Każdą klasę reprezentowała czteroosobowa drużyna. Był stres, ale i bardzo dobra zabawa. Z funduszy Rady Rodziców, podobnie jak w latach wcześniejszych, zostały zakupione dla wszystkich klas artykułu papiernicze. Gratulujemy i dziękujemy za zaproszenie.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Czytanie

  dodano dnia: 5 marca 2023 / 22:47

  17.10.2022 Rada Rodziców SP Bukowina Tatrzańska wraz z innymi organizacjami z naszej miejscowości miała zaszczyt gościć na Narodowym Czytaniu „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom zaangażowanym w tę wspaniałą inicjatywę.

  Czytaj więcej