• W pracowni językowej - projekt eTwinning

  dodano dnia: 24 stycznia 2024 / 19:11

  Uczniowie klas trzecich biorą udział w projekcie „European Christmas Cookbook” w ramach programu eTwinning (Europejska społeczność szkolna). W projekcie wykorzystywane są sprzęty i urządzenia zakupione w ramach projektów NEDDS oraz Laboratoria Przyszłości.

  Czytaj więcej
 • Akademia Bezpiecznego Puchatka - konkurs

  dodano dnia: 17 kwietnia 2023 / 15:27

  Biorąc udział w ogólnopolskim programie Akademia Bezpiecznego Puchatka, mogliśmy podjąć się dodatkowej aktywności czyli przystąpić do konkursu. Zadaniem konkursowym było zaprezentowanie odpowiedzi na pytanie: „O jakich zasadach bezpieczeństwa powinniśmy pamiętać na drodze, w szkole, w domu, w Internecie lub w relacjach z rówieśnikami?”. Praca miała dotyczyć wybranego zagadnienia i mieć formę mapy myśli.

  Czytaj więcej
 • NEDDS wspiera uczniów w nauce

  dodano dnia: 16 stycznia 2023 / 22:9

  Uczniowie naszej szkoły korzystają z pomocy naukowych zakupionych w ramach projektu „Nowoczesna edukacja drogą do sukcesu” dofinansowanego z funduszy europejskich. Projekt obejmował tworzenie pracowni do nauczania przedmiotów przyrodniczych, matematyki  oraz  j. angielskiego. Miał na celu podniesienie kompetencji kluczowych u uczniów oraz wykształcenie u młodzieży właściwych postaw i umiejętności na rynku pracy. Uczniowie z radością korzystają ze wszystkich pomocy naukowych.

  Czytaj więcej