• Turniej badmintona

dodano dnia: 27 listopada 2022 / 23:31

W rywalizacji gminnej pojawiła się nowa dyscyplina sportowa - badminton. Nasza 8-osobowa drużyna dzielnie walczyła o każdy punkt w tej nowej sportowej zabawie. Najlepiej zaprezentowała się Kasia Buńda, która zajęła miejsce 4. i Adam Budz - miejsce 5. Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach liczących od 14 do 16 uczestników. Gratulujemy naszym zawodnikom sportowej postawy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Rafał Paruzel

29 września 2022 roku w Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej rozegrany został 29. Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA. Tym razem rozgrywki te skierowane były dla starszych zawodników z klas od 4 do 8 szkoły podstawowej. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z terenu gminy, a mianowicie: SP Bukowina Tatrzańska, SP Białka Tatrzańska, SP Leśnica, SP Jurgów, SP Czarna Góra 2, SP Czarna Góra 1, SP Rzepiska, SP Brzegi. Łącznie w turnieju zmierzyło się ponad 150 dziewcząt i chłopców reprezentujących dane szkoły. Nasze drużyny zajęły 3. miejsce, a szkołę reprezentowały dziewczyny: Łapka Julia, Lena Kuchta, Kramarz Karolina, Buńda Katarzyna, Weronika Dziedzic, Dyrczoń Gabriela, Rozalia Majerczyk, Zofia Pańszczyk, Kinga Hodorowicz, Aleksandra Krzysztof oraz chłopcy: Szaflarski Adrian, Kramarz Michał, Wasielewski Błażej, Budz Adam, Tomala Michał, Skawiniak Kamil, Martinczak Kacper, Gąsienica Jan, Bobak Rafał, Tomala Maciej.

22 września 2022 roku w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Białce Tatrzańskiej rozegrany został 29. Turniej Piłkarski sponsorowany przez Prezesa Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA. Rozgrywki co roku cieszą się dużą frekwencją. W zmaganiach wzięło udział prawie 100 zawodników ze szkół z terenu naszej gminy. Wszyscy reprezentanci otrzymali pamiątkowe medale i zajęli równo pierwsze miejsce. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Dziurny Klemens, Kułach Maciej, Łapka Aleksander, Pawlikowski Aleksander, Sekuła Karol, Harnik Kamil, Nalepa Damian, Stasik Wojciech, Witek Jakub oraz Wierzbanowski Maciej.

Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy naszym uczniom  sukcesów w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w Snowboardzie!

24 lutego, przy pięknej i słonecznej pogodzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie alpejskim oraz klubowe zawody SNPTT 1907. Na starcie stanęło 27 reprezentantów naszej szkoły, którzy walczyli o czołowe miejsca. Zawody cieszyły się ogromną frekwencją, a najlepsi zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich, które odbędą się niebawem. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a na szczególne wyróżnienie zasługują: Wojtek Galica, który oprócz wygrania Mistrzostwa Powiatu zdobył także 1. miejsce w klubowych zawodach SNPTT 1907 oraz Maciej KuŁach, który zajął dwukrotnie 3. miejsce. Brawo!

Szczegółowe wyniki poniżej.

19 września w Centrum Sportu i Rekreacji w Białce Tatrzańskiej rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska. Wzięli w nim udział najmłodsi zawodnicy z sześciu szkół znajdujących się na terenie naszej gminy.

W XXVIII Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA  w dniu 13.10.2021r.  nasi zawodnicy spisali się wspaniale, zajmując 1 miejsce wśród chłopców i 3 wśród dziewcząt.