Sukces klasy 1b – Akademia Bezpiecznego Puchatka

W bieżącym roku szkolnym klasa 1b wzięła udział w Akademii Bezpiecznego Puchatka. Jest to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w internecie. W Programie każdego roku uczestniczy ponad 200 000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 10 000 szkół podstawowych. Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę weryfikuje Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.

Klasa 1b, która wzięła udział w projekcie, przystąpiła także do konkursu organizowanego w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego na stworzenie Klasowego Kodeksu Bezpieczeństwa. 18.05.2022r. konkurs  został rozstrzygnięty.

Od organizatorów konkursu otrzymaliśmy informację następującej treści:

„Z wielką radością oglądaliśmy kreatywne pomysły uczestników szkół przedstawione w niezwykle różnorodny sposób. Przesłane prace artystyczne były niepowtarzalne i inspirujące, dlatego wyłonienie najlepszego projektu było dla komisji konkursowej nie lada wyzwaniem.

Po długich naradach jury podjęło decyzję o przyznaniu Szkole Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej NAGRODY GŁÓWNEJ – Magicznego Dywanu 4.0 oraz pakietu zestawów bezpieczeństwa w ruchu drogowym – GRATULUJEMY!

Serdecznie dziękujemy za piękną pracę i zaangażowanie włożone w jej wykonanie”.

Gratulujemy ogromnego sukcesu: Uczniom klasy 1b, Wychowawczyni – Pani Małgorzacie Stachoń oraz całemu Zespołowi, pracującemu nad konkursowym filmem!