29 Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego KARPATIA w Bukowinie Tatrzańskiej

29 września 2022 roku w Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej rozegrany został 29. Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA. Tym razem rozgrywki te skierowane były dla starszych zawodników z klas od 4 do 8 szkoły podstawowej. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły z terenu gminy, a mianowicie: SP Bukowina Tatrzańska, SP Białka Tatrzańska, SP Leśnica, SP Jurgów, SP Czarna Góra 2, SP Czarna Góra 1, SP Rzepiska, SP Brzegi. Łącznie w turnieju zmierzyło się ponad 150 dziewcząt i chłopców reprezentujących dane szkoły. Nasze drużyny zajęły 3. miejsce, a szkołę reprezentowały dziewczyny: Łapka Julia, Lena Kuchta, Kramarz Karolina, Buńda Katarzyna, Weronika Dziedzic, Dyrczoń Gabriela, Rozalia Majerczyk, Zofia Pańszczyk, Kinga Hodorowicz, Aleksandra Krzysztof oraz chłopcy: Szaflarski Adrian, Kramarz Michał, Wasielewski Błażej, Budz Adam, Tomala Michał, Skawiniak Kamil, Martinczak Kacper, Gąsienica Jan, Bobak Rafał, Tomala Maciej.