„Powrót do domu, czyli prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie”

Dnia 28 lutego 2023 roku grupy przedszkolne Pszczółki, Biedronki oraz grupa Oa  udały się do miejscowego Domu Ludowego, by  obejrzeć spektakl teatralny pt. „Powrót do domu, czyli prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie” w wykonaniu aktorów z teatrzyku objazdowego „Bajdurka” z Rabki - Zdroju.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły perypetie krokodyla Funia i misia Brandona -  mieszkańców ogrodu zoologicznego, których przyjaźń wystawiona była na próbę w czasie długiej i niebezpiecznej podróży odbytej po wydostaniu się z nudnego zoo. Odważne przedszkolaki miały możliwość brania aktywnego udział w spektaklu. Bohaterowie  rozweselali widownię, a w sali panowała atmosfera pełna radosnego, głośnego, dziecięcego śmiechu. Na zakończenie przedszkolakom wykonano pamiątkowe zdjęcia z aktorami.

Irena Mąka, Alicja Szyszka, Małgorzata Matys