Ogólnopolski Turniej BRD

22 kwietnia 2023 w SP nr 2 w Zakopanem odbył się Ogólnopolski Turniej BRD na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: grupa młodsza - Zofia Andrzejewska 5a, Karolina Łacniak 5b, Jan Kowalczyk 5b, Marcel Babiarz 5b oraz grupa starsza - Andrzej Wiśniewski 6a, Stanisław Bubla 6a, Marcin Skupień-Stasik 6a.

Turniej składał się z trzech konkurencji: - test wiedzy dotyczący przepisów w ruchu drogowym; - tor przeszkód dla rowerzystów; - umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po zaciętej rywalizacji zdobyliśmy 1 i 3 miejsce. Grupa młodsza z naszej szkoły będzie reprezentowała powiat tatrzański na szczeblu wojewódzkim w Mikluszowicach. Sukces szkolnej drużyny jest efektem wielu godzin pracy i przygotowań. Uczniowie pracowali nad testami BRD, ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy, trenowali pokonywanie przeszkód na torze rowerowym.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Bubli za wsparcie techniczne i merytoryczne.

Koordynatorzy: Dorota Sztokfisz, Agnieszka Babiarz i Zbigniew Kujawski