Z uśmiechem wkraczamy w czerwiec

1 i 2 czerwca upłynął uczniom naszej szkoły pod znakiem różnorodnych aktywności. Najmłodsi wzięli udział w Gminnym Święcie Dzieci zorganizowanym w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Białce Tatrzańskiej.

Były dmuchańce, animowane zabawy, napoje, kanapki, a na koniec upominki dla każdego dziecka. Starsi uczniowie spędzili ten dzień nad grami planszowymi, na basenach w Termach w Bukowinie,  na kręglach, w terenie, słodząc czas lodami, wzmacniając się pizzą i innymi pysznościami. To, jak klasa organizowała Dzień Dziecka, ustalali wychowawcy wraz z uczniami i ich rodzicami. Każdy więc miał okazję przeżyć ten czas według  własnego pomysłu. Uczniowie naszej szkoły dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację aktywnego Dnia Dziecka, a szczególnie: Wójtowi Gminy, Gminnemu Zespołowi Oświatowemu, Termom w Bukowinie Tatrzańskiej, Rodzicom, Wychowawcom, Nauczycielom.