Maszerują chłopcy (i dziewczyny), maszerują…

30 maja ósme klasy skorzystały z zaproszenia do Zakopanego i miały okazję obserwować VIII Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych.

Organizatorami Przeglądu byli: Małopolski Kurator Oświaty, Starosta Tatrzański, Burmistrz Miasta Zakopane, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie.

Co roku najstarsze klasy naszej szkoły biorą udział w tym wydarzeniu, traktując je jako wydarzenie o charakterze patriotycznym, okazję do zaznajomienia się z ofertą klas mundurowych, możliwość zawarcia nowych znajomości, zapoznania się z infrastrukturą miasta powiatowego, w którym wkrótce będą kontynuować naukę w szkołach ponadpodstawowych. Poziom tegorocznego przeglądu był bardzo wysoki. Z całą pewnością nasi uczniowie dobrze spędzili ten czas.