Dzień Przedszkolaka

20 września 2023 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały Dzień Przedszkolaka. W tym dniu nie zabrakło okazji do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Odbyły się minizawody sportowe: przeciąganie liny, rzut piłeczką do kosza, skoki w workach, slalom między krążkami, bieg z przeszkodami oraz zabawy z chustą animacyjną. Poruszaliśmy się w rytm znanych przebojów muzycznych. Było malowanie i zabawy integracyjne.

Starsze dzieci bawiły się w zabawę ciepło – zimno, rozwiązywały labirynty, grały w gry edukacyjne, korzystając z tablicy interaktywnej, tańczyły układy Zumba Kids oraz  wykonywały gniotki z mąki ziemniaczanej i balonów. Uwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek. Z pewnością nie zabrakło uśmiechu na twarzy każdego przedszkolaka.