XXX Jubileuszowy Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA w Bukowinie Tatrzańskiej

Za nami XXX Jubileuszowy Gminny Turniej Piłki Nożnej organizowany przez Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA z Bukowiny Tatrzańskiej. Turniej ten co roku cieszy się ogromną popularnością, nie tylko wśród starszych uczniów, ale też młodszych, ponieważ od kilku lat rywalizują ze sobą zawodnicy z klas 1-3. W tym roku rozgrywki trwały dwa dni, odbyły się 27 i 28 września.

Pierwszego dnia do rozgrywek przystąpili najmłodsi uczniowie z naszej gminy. Po zaciętej walce drużyn, sędziowie jednogłośnie przyznali wszystkim pierwsze miejsca. Drugiego dnia na boisku zewnętrznym dominowali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Leśnicy, zajmując pierwsze miejsce. Nasza reprezentacja uplasowała się na miejscu 4. Natomiast w hali Gminnego Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej pierwsze miejsce wywalczyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 z Czarnej Góry. Nasze zawodniczki, biorąc przykład z chłopaków, również zajęły miejsce 4.

Wszyscy uczestniczy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsze reprezentacje dodatkowo puchary oraz vouchery do wykorzystania w sklepie sportowym. Zawodnikom serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że co roku turniej ten przyciąga tak wielu adeptów piłki nożnej. Pamiętajmy, że sport to zdrowie!