Zabawa andrzejkowa

28 listopada 2023 roku odbyła się w naszej szkole długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Zorganizował ją Samorząd Uczniowski. Najpierw swoją zabawę mieli uczniowie klas młodszych. Wielu z nich bawiło się w pięknych i kolorowych strojach. Na balu pojawiło się m. in. mnóstwo księżniczek, superbohaterów, postaci z bajek, policjantów, strażaków. Nie zabrakło również wróżb andrzejkowych i poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

O godzinie 15.30 swoją zabawę rozpoczęli uczniowie klas IV-VIII. Bawili się oni przy młodzieżowych przebojach, o które zadbało kółko didżejów. Pod koniec dyskoteki odbył się konkurs na najciekawsze przebranie, w którym wzięli udział chętni uczniowie. Niekwestionowanym zwycięzcą został Jaś Kuźmicz z klasy czwartej. Jury doceniło również stroje Patryka Wróbla, Mai Okręglak i Justyny Jarząbek.

Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, spędzili miło czas i już z utęsknieniem czekają na kolejny bal.