Szlachetna Paczka - jedenasta edycja w naszej szkole

Po raz jedenasty Szkoła Podstawowa w Bukowinie Tatrzańskiej włączyła się w akcję „Szlachetna Paczka". Tak jak w latach poprzednich wsparliśmy paczkami dwie rodziny: panią Stefanię (53 lata) i jej syna Alberta (13 lat) oraz panią Monikę (61 lat) i jej niepełnosprawne dzieci: panią Ewelinę (34 lata), pana Artura (34 lata) i pana Antoniego (33 lata).

W piątek 15 grudnia 2023r. z grupą uczniów i rodzicem jednego z nich przekazaliśmy do magazynu w Nowym Targu naszą „Szlachetną Paczkę".

Stamtąd paczki trafiły do potrzebujących rodzin. Zebrane produkty spakowane zostały przez naszych uczniów, pracowników szkoły i darczyńców w 67 paczek. Mamy nadzieję, że ofiarowane rzeczy będą dla rodzin wymierną pomocą.

Bardzo dziękujemy Państwu za każdą formę pomocy w przeprowadzeniu akcji, za ogromną życzliwość i wsparcie.

Taką postawą, takimi działaniami, akcjami wspólnie budujemy, umacniamy wrażliwość naszą, naszych uczniów.

Bardzo za to dziękujemy!

Zbigniew Kujawski