Dzień Pluszowego Misia w klasie 2b

25 listopada 2023 roku klasa IIb świętowała Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Sam paluszak jest ponadto symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy.

Każdy uczeń pojawił się w szkole z pluszowym przyjacielem. Były „misiowe” gry i zabawy na platformach edukacyjnych, zajadaliśmy się misiami Haribo, które przyniósł Franek. Były też tańce z misiami i wiele innych atrakcji. Pluszaki towarzyszyły uczniom w każdym podjętym działaniu. Ten dzień przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, sprawił wiele radości i dostarczył miłych wrażeń.

Elżbieta Lichaj