Wycieczka klasy 0a i 0b do Fabryki Talentów

20 marca 2024 roku dzieci z klas 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do sali zabaw Fabryka Talentów w Kościelisku. Uczestniczyły tam w warsztatach tworzenia mydełek, na których eksperymentowały z formą, kolorem, kształtem, fakturą i zapachem. Dzieci same stworzyły mydełka  według własnego projektu.

Poza zajęciami zorganizowanymi miały też mnóstwo czasu na zabawę swobodną. Mogły skorzystać z niewielkich pokoi tematycznych wypełnionych ciekawymi zabawkami: szkoła, dom, komisariat policji, market, gabinet lekarski czy salon fryzjerski. Mnóstwa pozytywnych emocji dostarczyły dzieciom także: ścianka wspinaczkowa, różnorodne konstrukcje, zjeżdżalnie oraz basen z kulkami. Nie zabrakło też czasu na taniec i zabawy zorganizowane z animatorem, z których najbardziej niezapomnianą była zabawa w chowanego przy zgaszonym świetle.

Małgorzata Matys, Alicja Szyszka