Szkolne Zawody w Narciarstwie i Snowboardzie

Tradycyjnie nowy rok w Szkole Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej rozpoczął się od Szkolnych Zawodów Narciarskich oraz Snowboardowych. Zawody te w każdym sezonie cieszą się ogromną popularnością, a nad ich sprawnym przebiegiem czuwają nauczyciele wychowania fizycznego, Rada Rodziców i niezawodni sponsorzy: Grupa Autoremo, Olczan-ski, Wyciąg Zwyrtlik, Bukovina Resort oraz Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA. To właśnie dzięki nim każdy zawodnik może przejechać po profesjonalnie przygotowanej trasie z pomiarem czasu oraz otrzymać wyjątkową nagrodę.

W tym roku na starcie stanęło aż 150 zawodników z oddziałów przedszkolnych oraz z klas od I do VIII. Najlepsi zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu gminnym oraz powiatowym. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

W załączniku wyniki zawodów.

zał.1