Dzień Dziecka w Gminnym Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej

Na zaproszenie Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I – III wzięły udział w imprezie zorganizowanej w Gminnym Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej w dniach 3 i 4 czerwca 2024 r.

Na uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi: ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, zabawy taneczne i konkurencje sprawnościowe. Dzieci również zostały poczęstowane przepysznymi przekąskami.

Dzięki obecności Gminnego Ekodoradcy dzieci miały okazję zapoznać się z działaniami promującymi poprawę środowiska i jakości powietrza, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Białce Tatrzańskiej.

Na zakończenie imprezy uczestnicy otrzymali upominek ufundowany przez Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska - Andrzeja Pietrzyka.