Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Najpierw pani dyrektor Barbara Kujawska pogratulowała wszystkim uczniom z klas od I do VII i podkreśliła, że każdy z nich powinien być z siebie dumny, bo każdy osiągnął w tym roku mniejsze lub większe sukcesy. Później nastąpiło rozdanie świadectw oraz nagród książkowych. Przedstawiciele Rady Rodziców oraz Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA wręczyli także nagrody najzdolniejszym uczniom.

O godzinie 9.30 odprawiona została Msza św., a następnie odbyło się pożegnanie ósmoklasistów. Rozpoczęło się ono tradycyjnie uroczystym polonezem. Następnie wójt Gminy Bukowina Tatrzańska – pan Andrzej Pietrzyk, Rada Rodziców, pani dyrektor oraz wychowawczyni – pani Beata Koszut, wręczyli absolwentom nagrody i świadectwa. Potem przyszedł czas na program artystyczny przygotowany przez uczniów klas siódmych. Zaprezentowali oni wesołe wierszyki o swoich starszych koleżankach i kolegach, zaprosili ich do przejścia po czerwonym dywanie i wręczyli im pamiątkowe kubki. Nie zabrakło również wzruszających piosenek i czasu na chwilę wspomnień podczas prezentacji ze zdjęciami. Na koniec absolwenci podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, a absolwentom dalszych sukcesów i samych pogodnych chwil.