Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

2 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. O godzinie 8.15 pani dyrektor Barbara Kujawska powitała młodszych uczniów, czyli klasy 0-III. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy już niedługo zostaną oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły podczas ślubowania klas I.

O godzinie 9.00 nauczyciele, uczniowie oraz rodzice udali się do kościoła parafialnego na Mszę św., którą odprawił ks. proboszcz Jan Leśniak. Następnie wszyscy przeszli na cmentarz, by zapalić znicze, złożyć wiązanki kwiatów i pomodlić się na grobach ludzi poległych w obronie naszej ojczyzny.

O godzinie 10.00 pani dyrektor powitała starszych uczniów, czyli klasy IV-VIII, a także przedstawiła nowych nauczycieli. Następnie wychowankowie udali się na krótkie spotkania w klasach ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy jak najwięcej motywacji do nauki i wielu sukcesów. Niech szkoła będzie dla Was drugim domem, miejscem, gdzie przychodzicie z radością i uśmiechem. Niech to będzie dobry i spokojny rok dla wszystkich – rok nowych możliwości.