Konkurs SKO "Ekopomysły"

W marcu odbył się w naszej szkole konkurs SKO pt. „Eko pomysły”. Zadaniem uczniów było wykorzystanie starych, zniszczonych przedmiotów lub pustych opakowań po różnych produktach i stworzenie z nich czegoś zupełnie nowego, użytecznego. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, a przy okazji nauczyli się, że można zaoszczędzić  pieniądze, własnoręcznie wykonując przydatne przedmioty.

W konkursie wzięło udział 45 uczniów, którzy wykonali 53 prace. Niektórzy uczniowie byli bardzo pomysłowi i przynieśli więcej niż jeden przedmiot. W skład jury weszli: pani Elżbieta Hodorowicz – Salach (przedstawiciel Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA), pani Dorota Sztokfisz (nauczycielka techniki i plastyki) oraz pan Zbigniew Kujawski (pedagog szkolny). Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie. Ostatecznie komisja oceniająca prace wyróżniła 15 uczniów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody zakupione przez opiekunów SKO. Ponadto każdy uczestnik konkursu dostał dyplom i drobny upominek. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie SKO: Małgorzata Matys, Maria Bryja