Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Po miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas, aby rozpocząć wakacje. 24 czerwca na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie klas ósmych. Pani Dyrektor Barbara Kujawska, Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska - Andrzej Pietrzyk oraz Rada Rodziców naszej szkoły nagrodzili najbardziej pracowitych absolwentów. Uczniowie klas siódmych przygotowali pożegnanie ósmoklasistów, obrazując ich życie w murach naszej szkoły. Wręczyli im pamiątkowe kubki oraz wspólnie odtańczyli belgijkę. Pojawiły się łzy wzruszenia, ale też radość spowodowana wkraczaniem w nowy etap w życiu.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji, a naszym tegorocznym absolwentom sukcesów w nauce, samych dobrych chwil i życzliwych ludzi spotykanych na swojej życiowej drodze.