SKO - ważna sprawa

We wrześniu naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA. Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Edward Tybor – prezes banku oraz pani Elżbieta Hodorowicz - Salach – dyrektor oddziału.

Celem wizyty były dwie okazje. Po pierwsze na spotkaniu byli obecni uczniowie klas pierwszych, którzy otrzymali swoje pierwsze książeczki oszczędnościowe i tym samym zostali włączeni w poczet członków Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole. Uczniowie dowiedzieli się, jakie są korzyści płynące z oszczędzania już od najmłodszych lat.

Ponadto miło nam poinformować, iż nasza szkoła zajęła III miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu TalentowiSKO „Oszczędzanie w SKO procentuje
w Banku Spółdzielczym”. W związku z tym pan prezes wyraził słowa uznania dla Szkolnej Kasy Oszczędnościowej działającej w naszej szkole i wręczył nagrody zarówno pani dyrektor Barbarze Kujawskiej, jak również opiekunkom SKO – pani Małgorzacie Matys i pani Marii Bryi. Cieszymy się z naszego wspólnego sukcesu i dziękujemy wszystkim, którzy wspierają działalność SKO w naszej szkole.