Konkurs „Do hymnu” – prezentacja za nami

5 października odbyła się prezentacja konkursowa w ramach  V edycji ogólnopolskiego konkursu „Do Hymnu”.

Koordynatorkami wydarzenia w naszej szkole były: pani Małgorzata Matys i pani Dorota Sztokfisz.

Na tle pięknej scenografii, w pięknych strojach regionalnych i apelowych, przy akompaniamencie muzyki góralskiej, przy wsparciu Rady Rodziców, Gminy Bukowina Tatrzańska, przed jury: profesorem Wiesławem Delimatem i profesorem Stanisławem Krawczyńskim nasi utalentowani uczniowie zaśpiewali: Hymn Państwowy, „Rotę”, „Marsz I Brygady”.

Prezentacja konkursowa zrobiła duże wrażenie na jurorach, którzy docenili nie tylko piękny śpiew, ale zaangażowanie w przedsięwzięcie całej szkolnej i lokalnej społeczności. Teraz pozostaje nam czekać na ogłoszenie wyników konkursu. Te mają być znane do 30 listopada. Bez względu na ostateczny werdykt – szkoła już wygrała. Byliście wspaniali!