Gminny Turniej Piłki Koszykowej

8 listopada 2022r. w Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej odbył się Gminny Turniej Piłki Koszykowej. Do zawodów przystąpiły prawie wszystkie szkoły z terenu gminy.

Nasza reprezentacja chłopców zajęła 3. miejsce, natomiast dziewcząt miejsce 4. Szczególne gratulacje należą się Weronice Dziedzic, która zdobyła indywidualną nagrodę „Króla strzelców” za największą ilość zdobytych punktów podczas turnieju.

Szkołę reprezentowali: Gabriela Dyrczoń, Weronika Dziedzic, Julia Łapka, Kinga Hodorowicz, Zofia Pańszczyk, Karolina Kramarz, Karolina Budzyńska, Nikola Krupa, Anna Pracuch, Katarzyna Martinczak, Adrian Szaflarski, Paweł Łukanus, Kamil Łacniak, Michał Kramarz, Rafał Bobak, Kacper Martinczak, Benedykt Koszarek, Maciej Tomala, Jan Gąsienica, Krystian Chowaniec.