Rozpoczęcie sezonu świątecznego

Święta Bożego Narodzenia to szczególny i magiczny czas. Zapach piernika, choinki, Święty Mikołaj to elementy, które budują świąteczny klimat. I właśnie po to, aby w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, 6 grudnia rozpoczęliśmy sezon świąteczny. W tym dniu zawitał do nas Święty Mikołaj, który w otoczeniu dzieci wziął udział w uroczystym zapaleniu lampek na choince przez Panią Dyrektor Barbarę Kujawską. Następnie Pani Barbara Kujawska i Pani Iwona Walas odczytały ,,Noc wigilijną”, a Karolinka Rozmus zaśpiewała świąteczną piosenkę. Dziękujemy szkolnemu sklepikowi za przekazanie pieniędzy na zakup choinki. Ozdoby świąteczne zostały zakupione z funduszy Samorządu Uczniowskiego. Dziękuję Pani Annie Liptak, Pani Dorocie Sztokfisz, Pani Annie Jezierczak, Pani Beacie Martinczak i wszystkim zaangażowanym uczniom za pomoc w wykonaniu dekoracji świątecznych. Dziękuję Panu Łukaszowi Bubli, który wyczarował gniazdko kontaktowe dla choinki.

Opiekun SU - Izabela Czepielik