Pszczółki występują dla wyjątkowych gości

W styczniowy  dzień, gdy  za oknami królowała zima i białą szatą otulała świat, w sali „Pszczółek” zapanowała ciepła i serdeczna atmosfera, rozgrzewająca serca wszystkich obecnych uczestników. 26 stycznia, w czwartkowy poranek, zaproszeni dziadkowie i babcie mogli przybyć do grupy ,,Pszczółek” w przedszkolu, by móc obejrzeć występ artystyczny swoich wnuków.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, witając gości przemówieniem pełnym życzliwości i dobra, wlewającym w serca seniorów słowa otuchy i radości. Po przywitaniu dzieci zaprezentowały swój króciutki występ w postaci recytowanych wierszy i śpiewanych piosenek. Program artystyczny przygotowany dla gości przeplatał się z tematyką panującej w przyrodzie zimy. Przedszkolaki wcieliły się w postacie „śnieżynek”, tańczących i śpiewających w rytm skocznej muzyki. Na zakończenie wnuki obdarowały gości przygotowanymi przez siebie prezentami. Wszystkiego najlepszego drogie babcie i dziadkowie, jesteście dla wnuków prawdziwym wzorem i oparciem.

Irena Mąka