Klasa 0a świętuje Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia do szkoły licznie przybyli goście - babcie i dziadkowie, którzy zostali przywitani przez panią dyrektor Barbarę Kujawską. Dzieci wspólnie z wychowawczynią, panią Małgorzatą Matys, przygotowały przedstawienie pt. „Program TV: Za co kochamy babcię i dziadka”.

Dzieci wcieliły się w rolę aktorów, tancerzy i recytatorów, prezentując swoje talenty. Nie zabrakło pięknych piosenek w języku polskim i angielskim, układów tanecznych do muzyki klasycznej i rozrywkowej, wierszyków oraz życzeń. Dziadkowie nie kryli wzruszenia i gromkimi brawami nagradzali występy swoich wnuków. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie zaprosiły dziadków do wykonania zadania, które polegało na znalezieniu swojego portretu przygotowanego przez wnuczka. Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku zorganizowanego przez rodziców oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia.